V rámci projektu Hrdá škola se naše škola účastnila výzvy „Den hokeje“, který jsme si prodloužili na celý hokejový týden.
Hokejisti donesli ukázat výstroj, paní učitelky i asistentky se zahalily do národních barev a dresů. Každá třída pojala téma po svém. Někdo navrhoval vlastní medaile, jiní pracovali ve skupinách na prezentacích, zabývali se historií ledního hokeje, vlajkami, Švýcarskem coby hostitelskou zemí letošního Mistrovství světa i maskotem a jeho významem. Počítali jsme góly, zpívali hymnu, hádali hokejisty, zhlédli dokument o výrobě puků, ale hlavně jsme fandili!
Toto byla poslední výzva tohoto školního roku a my už se těšíme, co si pro nás Hrdá škola po prázdninách vymyslí.























