V pondělí 3. března proběhla v 1. třídě projektová výuka na téma: Moje chování a vztahy ve třídě, kterou vedl zkušený lektor Mgr. Michal Dubec, Ph.D. Děti si vyzkoušely spolupráci ve dvojici každý s každým, reagovat na různé situace, rozlišovat žalovaní a hlášení, podporu, respekt, vzájemné ocenění a další…..program byl velmi pestrý a zábavný.















