Ve čtvrtek 13. 11. 2025 jsme se s druháky vydali na výlet do Karlštejna. Ráno jsme se statečně prokousali mlhou a navštívili Muzeum betlémů i jeho sklepní prostory, kde jsme si poslechli legendu o Bílé paní.
Poté jsme se přesunuli na tvořivou dílnu, kde nás čekala výroba velké papírové hvězdy
. Všichni jsme si výlet skvěle užili – a nechyběla ani horká čokoláda na zahřátí ![]()
![]()






















