Ve čtvrtek 21. 5. 2026 jsme s dětmi z 2. ročníku navštívili akci “ Mamuti na Točníku“. Děti si výlet moc užily a zábavnou formou se dozvěděly mnoho zajímavostí o pravěku. Vyzkoušely si různé aktivity, prohlédly si dobové předměty a odnesly si spoustu nových zážitků. Na závěr jsme společně prošli lesní medvědí stezkou a pozdravili medvědy Agátu s Martinem….bylo sice trochu chladněji než slibovali, ale i tak jsme výlet zvládli s úsměvem.
Hanka Hůlková, třídní učitelka 2. ročníku

































