V pondělí 1. 6. 2026 nás čeká školní focení.
Letos nás bude fotografovat Filip Junek, se kterým má velmi kladné zkušenosti naše mateřská škola.
Netradičně nebude focení probíhat ve škole, ale v okolí Berounky.
Děti přijdou ráno běžně do školy a následně se společně s paní učitelkou přesunou na místo focení.
Tento den bude zároveň spojený s návštěvou cukrárny – jednotlivé třídy tak čeká i malý výlet na zmrzlinu.
Formuláře pro objednávku fotografií a upřesnění skupinek budou k dispozici u třídních učitelů.
Platba následně proběhne prostřednictvím QR kódu přímo panu fotografovi.


